Mé knihy

5 komentářů u „Mé knihy“

 1. Nádherně napsané,krásně se mi to čte.Nejsem ještě na konci ale určitě si tuto příležitost nenechám ujít a dočtu do konce a doporučím známým maminám a tatínkům,majících ratolesti Tvou tvorbu.Při čtení Tvého dílka se mi vybavily vzpomínky na dědu,který kdysi byl nočním hlídačem na statku a jako děti jsme za nim večer chodili a on vyprávěl a mi jsme hltali každé slovo a byli potichoučku a musel nás vyhánět aby o nás neměli rodiče strach.Tvý dílko na mě působí stejně a zcela určitě bych si koupil v knižní podobě a obdaroval svá vnoučata. Děkuji za tu možnost číst alespoň tady na monitoru PC.Věřím,že si Tvého Blogu všimne nějaký vydavatel a sám Tě osloví s přáním knížku vydat.Držím palečky a těším se,že se někde za výlohou knihkupectví objeví (Byl by to nádherný vánoční dárek vnoučatům)
  Přeji vítr do inspitace a dalšího psaní,,,,,,

  Pepa.

  1. Milý Pepo,
   moc mě potěšilo, že se ti mé knížky i fotografie líbí. Tvá slova chvály jsou pro mě povzbuzením pro další tvorbu 🙂
   Děkuji…
   Yva

  2. Free info like this is an apple from the tree of knowledge. Sinful?
   Překlad:
   Zdarma informace jako jsou tyto, je jako jablko ze stromu poznání. Není to hříšné?

 2. Milí čtenáři, včera jsem v messengeru na facebooku dostala od jedné paní učitelky z MŠ tuto krásnou reakci na můj příběh o předškolákovi Tomáškovi:
  Dobrý večer, příběh malého Tomáška děti zaujal, vždy se těšily na další kapitolu…Je to psáno opravdu pro naše děti…Často řešíme jídlo, děti jsou vybíravé, někdo nechce kukuřici, někdo hrášek, maso nebo brambory…A tak vždy u čtení si připomeneme i naše problémy…Již jsme s Tomáškem v léčebně a seznámili jsme se s jeho novými kamarády…Po prázdninách budu mít stejnou třídu, jen pár nových dětí, takže nebude problém pokračovat v četbě…Knížka děti baví, kapitoly nejsou dlouhé, takže se k Tomáškovi určitě vrátíme….Přeji hezké léto, hezkou dovolenou. Eva Grohmanová

 3. U mé knihy o předškolákovi Tomáškovi jsem dnes nalezla pod kapitolou 19 tento komentář ze dne 7.5.2017 :
  People normally pay me for this and you are giving it away!
  Překlad:
  Lidé za to obvykle platí a vy to rozdáváte!
  Co bych na to asi tak měla odepsat? Snad asi to, že mě těší, že se lidem a hlavně dětem mé příběhy líbí. To je pro spisovatele ta největší odměna…:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..