Víla Hortenzinka a její přátelé 2

Praha 27.9.2016
Moji milí čtenáři,
2.díl knížky Víla Hortenzinka a její přátelé je již dopsán. Musím se ale omluvit všem, kdo čekají na další kapitoly :-(. Poslední dobou opravdu nestíhám vkládat nově napsané kapitoly. Nejsou ještě po korektuře a navíc jsem měla docela dost práce kolem knížky, která vychází nyní 24.10.2016, a sice Jak měsíček a hvězdičky pomohli panence.
Navíc se mi narodil v pátek večer 16.9.2016 1.vnouček Honzík, a tak s ním jezdím domů dcerce pomáhat…

K tomu začínám připravovat podklady pro vydání 1.dílu víly Hortenzinky pro potřeby nakladatelství. Knížka i s mými fotkami a doplňkovými ilustracemi by měla spatřit světlo světa na jaře 2017 🙂
Hned jak mi vyjde chvilka času, pokusím se nové kapitoly 2.dílu uložit. Jen prozradím, že kapitol je nakonec celkem 42.
Mějte se zatím hezky podzimně a užívejte posledních teplých a slunných dnů 🙂
Vaše autorka Yva

Kapitolyp1400549

Štěchovice – Hvozdy 2.6.2016
Moji milí čtenáři,
mám již napsáno pár nových – dalších kapitol Víly Hortenzinky – 2.díl. Ještě je ale “dopilovávám” a zároveň tak trochu spolupracuji s ilustrátorkou na obrázcích do knížky Jak měsíček a hvězdičky pomohli panence… Tato knížka, pokud budou včas ilustrace, by mohla vyjít již před těmito Vánocemi. Držte nám proto prosím palce i pěsti, ať se vše stihne včas:-).
Vaše autorka Yva

1 komentář u „Víla Hortenzinka a její přátelé 2“

 1. V Praze dne 8.12.2015
  Moji milí čtenáři,
  vítám vás v tomto předvánočním čase na mých stránkách, kde můžete najít již 9 kapitol pokračování víly Hortenzinky. Zatím jich mám napsáno celkem 17 a 18.kapitolu mám rozepsánu.
  Opravdu si moc vážím toho, že mé knížky pilně čtete. Dle statistiky vidím, že za poslední měsíc vás tu bylo – Last 30 Days (Month): 367 2 254. To znamená 367 čtenářů či otevření a 2.254 přečtených kapitol. To vše za období od 8.11.2015 do 8.12.2015.
  A za posledních 6 měsíců, co na web své knížky postupně přidávám, vás je opravdu mnoho, kdo mé knížky čtete. MÁM Z TOHO UPŘÍMNOU RADOST !!! A PEVNĚ DOUFÁM, ŽE SVÝMI PŘÍBĚHY ČINÍM RADOST I VAŠIM DĚTEM. A SNAD I VÁM, DOSPĚLÝM…
  Statistika mi říká, že za těch uplynulých 6 měsíců vás bylo – Total: 5 588 22 571, tzn.5.588 čtenářů a 22.571 přečtených kapitol.
  Vaše obliba mých knížek mě pohání ve psaní dál 🙂
  Poslední dobou ustaly komentáře od vás, čtenářů, a tak se mohu jen domnívat, že se vám líbí i mé pokračování víly Hortenzinky, které momentálně píšu. A věřte, že to není vždy snadné. Kolikrát píšu až do 2-3 hod v noci, kdy je konečně klid… Momentálně mi k tomu přibylo ještě pečení vánočního cukroví a aj předvánoční povinnosti, což ostatně všichni moc dobře znáte 🙂
  Proto vám dospělým ze srdce přeji více předvánoční pohody a méně stresu…
  Vaše autorka Yva

  V Praze dne 29.11.2015
  Moji milí čtenáři,

  velmi se vám všem omlouvám, ale dlouho jsem se nemohla dostat ke psaní. Důvodů bylo hned několik. Ne že bych neměla dostatek inspirace. To zatím doufám nehrozí. Spíš nebyl čas a bylo mnoho povinností, které mi neumožňovaly se na psaní soustředit, dostat se správně do děje :-).
  Již před několika dny jsem měla pro vás napsáno dalších 8 kapitol, jenže pak zasáhl nějaký zlomyslný šotek či co. Bylo by to na dlouhé vysvětlování, kterého vás ušetřím. Zkrátka jsem díky počítači a své vlastní blbosti a možná i osudu o 2 napsané kapitoly přišla. Poté jsem se odhodlávala k jejich opětovnému napsání :-). Nakonec jsem z původní kapitoly 12 udělala kapitoly dvě – 12 a 13. A tu původní kapitolu 13 musím ještě napsat. Zatím je budu postupně vkládat. Doufám, že se vám budou líbit stejně, jako ty předešlé :-).
  Přeji vám pěkný čas strávený s vašimi dětmi a vnoučátky
  Vaše autorka Yva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..