SAJDRA A TYRHEN OBJEVUJÍ SVĚT – Neobyčejné dobrodružství Chrisse a Jacka

Kapitoly

6 komentářů u „SAJDRA A TYRHEN OBJEVUJÍ SVĚT – Neobyčejné dobrodružství Chrisse a Jacka“

 1. Měla jsem tu čest přečíst si rukopis této krásné knihy ještě před jejím vydáním. Vyprávění o rodině Kramerových mě okouzlilo od prvních stran. Obzvlášť kapitola o vylíhnutí malých dráčků se autorce moc povedla. Barvité popisy, napínavé dějové momenty, motiv přátelství a rodinné soudržnosti – to jsou důvody, proč knihu hodnotím velmi kladně a vřele ji doporučuji.

  Petra Darebníčková

  1. Milá Petro, ani nevíte, jakou radost jste mi udělala svým krásným hodnocením.:-) Moc Vám děkuji.
   Autorka knihy

 2. Kniha se mě velmi líbila a moc dobře se četla. Je to zase úplně jiný příběh draků – zde vlastně dračích mláďat, než jaké jsem doteď četla. Myslím si, že by mohla být i pro osmileté děti. Dobrodružství tam opravdu nechybělo a zaujaly mě krásné rodinné vztahy a velké kamarádství mezi spolužáky.Zároveň je poučná nejen pro děti. Doporučuji všem dětem, které mají rády přírodu a dobrodružství.
  Děkuji moc, že jsem si knihu mohla přečíst. Četla se úplně sama.

  Eva Pokorná

  1. Milá Evo, Vaše slova mě velmi potěšila. Jsem ráda, že se Vám můj příběh o Sajdře a Tyrhenovi líbí. Přeji Vám krásné léto. 🙂
   autorka Yva Bednarová

 3. Náš vnouček dostal tuto knížku k narozeninám. Než jsem mu jí dala, tak jsem si jí přečetla. I mě jako dospěláka knížka zaujala svým poutavým příběhem. Vnouček knížku již přečetl a byl z ní nadšený. Když jsem se ho ptala, co se mu nejvíc líbilo, tak odpověděl – “.. že se dozvěděl spousty zajímavých věcí o národních parcích v Kalifornii, prý by se tam chtěl jednou podívat. Líbilo se mu, když se Sajdra a Tyrhen dostali do domu lidí a vyváděli tam lumpárny, celá knížka je od začátku do konce zajímavá a dozvěděl jsem se mnoho zajímavého. Určitě si jí přečtu znova. ”

  1. Paní Mirko, děkuji za krásnou recenzi. Mám velkou radost, že se moje knížka Vašemu vnukovi líbí. Co víc si může spisovatel přát?
   Přeji Vám i vnoučkovi do dalších let jen krásné a pohodové zážitky a hodně zdraví!
   Yva Bednarová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..