Kapitola 24

Kapitola 23 Odjezd z parku Joshua Tree

Byla neděle večer a bylo již dost pozdě. Ti, kdo z kempu museli odjet, již dávno odjeli. Řadu z nich čekala dlouhá cesta domů. Mezi posledními se k odjezdu chystali i Kramerovi. Domů to ale neměli nijak daleko, tak nikam nepospíchali.
Kluci si úkoly do školy udělali na venkovním dřevěném stole. Pak maminka vyzkoušela mladšího Chrise, který chodil do třetí třídy, z přírodovědy.
Tatínek mezitím kontroloval Jackovi úkol z matematiky. Jelikož Jack jednomu příkladu nerozuměl, vzal tatínek blok a tužku a Jackovi názorně ukázal, jak správně na to, aby mu vyšel správný výsledek. Následně na to dostal Jack od tatínka pár dalších příkladů, které musel hned spočítat. A tatínek je pak zase zkontroloval. Annie si mezitím stavěla z kamenů ohrádku pro svá gumová zvířátka.
Pak už byl také nejvyšší čas sbalit věci a vyrazit směrem na Big Bear Village, kde Kramerovi bydleli. Začínalo se smrákat a tatínek doufal, že největší kolony aut, mířících po víkendu domů, již pominuly.
A tak se stalo, že z kempu vyjížděl jejich karavan a venku bylo už pořádné šero. A nikdo si nevšiml, že neodjíždějí sami. Měli totiž moc zajímavé následovníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..