Úvod

                                          Sajdra a Tyrhen

                                  A pak že draci neexistují!

Tento příběh je určen pro děti ve věku 7 až 12 let. Předem upozorňuji, že v žádném případě nechci a ani nemůžu konkurovat fantasy příběhům o dracích…Až si příběh přečtete, pochopíte, že je o krásném přátelství, bratrské soudržnosti, neobyčejném dobrodružství a o schopnosti jednoho z malých hrdinů správně se v daný čas rozhodnout… Ta správná rozhodnutí musíme dělat po celý život. A někdo s nimi začíná již v dětském věku…Je skutečný kamarád každý, kdo se za něj vydává?
Vaše autorka Yva
PS. Všem čtenářům se velmi omlouvám, jelikož začátek knihy je již změněn a zkrácen. Připsala jsem další kapitolu a hlavně…HLAVNĚ je v novém textu mnohem víc přímé řeči. V rukopise jsou také samozřejmě opraveny všechny chyby, které jsem při psaní původně přehlédla. Proto omluvte prosím chyby, které při čtení naleznete. Jelikož mám nápady na nové a nové knížky, nezbývá mi už čas na opravy zde. Momentálně píšu svou 8.knížku. Bude o naší pejsince Gině :-).

Anotace knihy:

Co na tom, že je 21.století? Draci existují.
Chris a Jack zažívají to nejlepší dobrodružství, o jakém se jim ani nesnilo. Dračí mláďata totiž nepotkáte na každém kroku…

Předmluva

Slyšíš to naléhavé volání po dobrodružství? Devítiletý Chris ho poslední dobou slýchal často. Samozřejmě ve svém nitru. A to ještě netušil, co ho čeká o příštím víkendu s bratrem Jackem…Do jejich života mělo vstoupit největší překvapení, jaké si dva kluci můžou představit. A nejvtipnější bylo, že se o to vlastně tak trochu zasloužil jejich vlastní táta.

Několik ilustrací ke knize. Cítíte do dobrodružství? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..